Manual dla kierowników reprezentacji

Manual dla kierowników reprezentacji


  Szanowni Państwo, by zagwarantować wszystkim uczestnikom najbardzie komfortowe warunki udziału w Spartakiadzie prosimy o zapoznanie się i zrealizowanie poniższych procedur podczas pobytu na Spartakiadzie.

1.Przed wyjazdem do Poznania proszę codziennie sprawdzać pocztę mailową, oddzwaniać na nieodebrane połączenia telefoniczne od wskazanych abonentów w komunikatach zamieszczonych w poczcie mailowej oraz na stronie www spartakiady i Fb oraz w aplikacji dostępnej tutaj .

2.Dla ułatwienia komunikacji z organizatorem sugerujemy pobranie aplikacji spartakiady, także przez wszystkich uczestników Spartakiady.

3.Przed wyjazdem do Poznania należy pobrać ze strony Spartakiady załącznik nr 3, przekazać do wypełnienia zawodnikom i podpisane przez nich oświadczenia przekazać podczas akredytacji.

4.W trakcie podrózy do Poznania proszę być w kontakcie z przypisaną Państwu osobą celem uniknięcia zbyt długiego oczekiwania na zakwaterowanie.

5.Proszę zwrócić uwagę na wskazane Państwu miejsce zakwaterowania oraz dojazd do niego opisany w mailu jaki wyślemy do Państwa w dniach poprzedzającyh Spartakiadę.

6.Proszę przekazać uczestnikom, że poszczególni gestorzy miejsc zakwaterowania zwrócą szczególną uwagę na przestrzeganie regulaminów obiektów w tym bezwględnego zakazu palenia tytoniu i papierosów elektronicznych na terenie zakwaterowania. Automatyczne czujniki dymu po jego wykryciu powiadamiają służby, a te przyjeżdżają i po stwierdzeniu przyczyny alarmu obciążają kosztami właściceli budynków ( nie zawsze bezpośrednio, ale np. poprzez obniżenie udzielonych wcześniej rabatów). Ma to miejsce także przy wykrytej próbie manipulacji przy czujnikach.

7.Podczas akredytacji otrzymają Państwo klucze lub karty dostępu do przydzielych pokoi oraz pakiety startowe dla zawodników. Odbierzemy od Państwa oświadczenia oraz potwierdzenie odbioru kluczy lub kart dostępu. Ewentualne uwagi ( braki w pokojach, uszkodzenia) należy odwrotnie zgłąszać do osób obsługujących Państwa podczas akredytacji. Dotyczy t także np. rozmiarów koszulek, diet wskazanyzh w talonach itp.