Dziękujemy i do zobaczenia!!!

28 sierpnia 2022
Dziękujemy i do zobaczenia!!!

Drodzy Zawodnicy,

Czujemy się zaszczyceni, mogąc dla Was organizować epicką imprezę Spartakiada2022, z którą wiąże się tradycja naszej branży wodno-kanalizacyjnej. Jesteśmy pełni podziwu dla Was. Stworzyliście wyjątkową atmosferę, pokazaliście hart ducha walki w 23 dyscyplinach sportowych, osiągaliście niemożliwe, przekraczaliście granice Waszych możliwości a co najważniejsze było pozytywnie i radośnie.

Mamy świadomość, że zdarzały się nam wpadki i niedociąnięcia, za które przepraszamy i liczymy na Waszą wyrozumiałość. Spartakiada2022 to wiele miesięcy przygotowań i masa pracy, aby w tym kształcie ją Wam zaproponować. Wierzymy, że bilans w Waszych wspomnieniaach wypadnie pozytywnie.

Dzięki Waszej niesamowitej energii, zgromadziliśmy dużo wspaniałych zdjęć, nakręcaliśmy materiał filmowy i wkrótce będziecie mogli go zobaczyć i powspominać. Wracajcie bezpiecznie i szczęśliwie do domów, wspominajcie miło nasz Poznań i 30-tą Spartakiadę Pracowników Wodociągów i Kanalizacji im. Tadeusza Jakubowskiego !!!

Dziękujemy naszym sponsorom i patronom, bez któych impreza ta nie mogłaby się wydarzyć:  Apator, Mycela, Miasto Poznań, Izba Gospodarcza Wodociągi Polskie, Hawle, Blejkan, AVK, Vanroll, MC Bauchemie i Hydromarko.

Wasz szczerze oddany Zespół Spartan-Organizatorów z firmy TERLAN (Grupa Aquanet):
Konrad, Emilia, dwie Agnieszki, Piotr, Łukasz i dziesiątki innych bohaterów, którzy nas w tym przedsięwzięciu wspierali.

Do zobaczenia na kolejnej edycji Spartakiady!